MKJ3A7F7-10PN
Numer produktu DigiKey
1003-1436-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKJ3A7F7-10PN
Opis
CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, wtyki męskie Zagniatanie
Kategoria
Orientacja
N (normalne)
Prod.
Materiał podstawowy
Metal
Seria
Materiał obudowy
Stop aluminium
Opakowanie
Zbiorcze
Wykończenie obudowy
Nikiel nakładany bezprądowo
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Stopień ochrony
Odporność na wpływ środowiska
Liczba pozycji
10
Ekranowanie
Rozmiar obudowy - wkładka
7-10
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ mocowania
Montaż panelowy
Napięcie znamionowe
500V~
Charakterystyka mocowania
Do montażu panelowego - nakrętka z przodu
Temperatura robocza
-55°C - 150°C