MKJ3A6F9-19PN
Numer produktu DigiKey
1003-1388-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKJ3A6F9-19PN
Opis
CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Zagniatanie
Liczba pozycji
19
Prąd znamionowy (A)
5A
Rozmiar obudowy - wkładka
9-19
Napięcie znamionowe
500V~
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C