MKJ3A6F8-13PN
Numer produktu DigiKey
1003-1390-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKJ3A6F8-13PN
Opis
CONN PLUG MALE 13POS GOLD CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
13 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Zagniatanie
Kategoria
Materiał podstawowy
Metal
Prod.
Materiał obudowy
Stop aluminium
Seria
Wykończenie obudowy
Nikiel nakładany bezprądowo
Opakowanie
Zbiorcze
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
Odporność na wpływ środowiska
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
13
Prąd znamionowy (A)
5A
Rozmiar obudowy - wkładka
8-13
Napięcie znamionowe
500V~
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C