M83513/25-D02NP
Numer produktu DigiKey
1003-M83513/25-D02NP-ND
Producent
Numer produktu producenta
M83513/25-D02NP
Opis
CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 pozycja Typ D, Micro-D Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M83513/25-D02NP Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Strona połączeniowa, blokada śrubowa żeńska (2-56)
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Seria
Materiał obudowy, wykończenie
Aluminium, niklowany, platerowany
Opakowanie
Torba
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
50,0µin (1,27µm)
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Materiał dielektryczny
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba pozycji
Przekrój przewodu
24 AWG
Liczba rzędów
2
Materiał styku
Stop miedzi
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 125°C