DLM6-360R
DLM6-360R
DLM6-360R
Numer produktu DigiKey
1003-1657-ND
Producent
Numer produktu producenta
DLM6-360R
Opis
CONN HOUSING 360POS PNL MNT
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
360 Pozycyjne Obudowa do styków bez wyróżnionej płci Złącze Montaż panelowy
Kategoria
Raster
0,100" (2,54mm)