DLM3-60RW6B
DLM3-60RW6B
DLM3-60RW6B
Numer produktu DigiKey
1003-1655-ND
Producent
Numer produktu producenta
DLM3-60RW6B
Opis
CONN RCPT 60POS PNL MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
60 Złącze Gniazdo, styki obojnacze Montaż panelowy Czarne
Kategoria
Liczba kolumn
10
Producent
ITT Cannon, LLC
Typ mocowania
Montaż panelowy
Seria
Zakończenie
Lutowany
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Gniazdo poruszające wałek rozrządu, ekran, zerowy nacisk wstawiania (ZIF)
Status części
Aktywny
Wykończenie styku
Złoto
Typ złącza
Gniazdo, styki obojnacze
Grubość wykończenia styku
50,0µin (1,27µm)
Liczba pozycji
60
Kolor
Czarne
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Raster
0,100" (2,54mm)
Temperatura robocza
-55°C - 105°C