DDMN-24H7P-N-K87
Numer produktu DigiKey
1003-DDMN-24H7P-N-K87-ND
Producent
Numer produktu producenta
DDMN-24H7P-N-K87
Opis
CONN D-SUB PLG 24POS PNL MT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 (17 + 7 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał podstawowy
Metal
Seria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z powłoką cynowo-niklową
Opakowanie
Zbiorcze
Aktywny
Grubość wykończenia styku
Flash
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Prąd znamionowy (A)
7,5A, 40A
Liczba pozycji
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające, osłona ekranująca
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Forma styku
Obrobione
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D) - 24W7
Materiał dielektryczny
Tereftalan policykloheksylenodimetylowy (PCT)
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Materiał styku
Stop miedzi
Charakterystyka kołnierza
Strona połączeniowa, blokada śrubowa żeńska (4-40)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C