CCS1-FC-150-060
Numer produktu DigiKey
1003-CCS1-FC-150-060-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCS1-FC-150-060
Opis
CORD J1772 TO CABLE 19.69' BLACK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19,69' (6,00m) Przewód zasilający Czarne J1772, kątowy na Kabel
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Producent
ITT Cannon, LLC
Długość
19,69' (6,00m)
Seria
Kolor
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie znamionowe
1000V
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
150A
Styl
Wtyczka żeńska - odprowadzenia
Temperatura robocza
-35°C - 50°C
Złącze 1.
J1772, kątowy
Funkcje
Ładowanie pojazdów elektrycznych (ładowarka EV)
Złącze 2.
Kabel
Bazowy numer produktu
Liczba żył
3 zasilania, 2 sygnałowe
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1
Zapasy z platformy handlowej: 4 wyświetl teraz
Other Suppliers on DigiKey
3W magazynie