AHA47436A-150L
Numer produktu DigiKey
3013-AHA47436A-150LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AHA47436A-150L
Opis
TLVR 150.0nH 85A 0.125mOhm DCR
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ekranowany 2 Układ cewek indukcyjnych Indukcyjność - połączenie szeregowe 150 nH Indukcyjność - połączenie równolegle 0,5mOhm Rezystancja dla prądu stałego (DCR) - układ równoległy 85 A Niestandardowe
Kategoria
Prąd nasycenia - układ równoległy
85 A
0,5mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 130°C
Indukcyjność - połączenie równolegle
150 nH
Rozmiar / wymiar
0,472" x 0,236" (12,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±15%
Wysokość
0,433" (11,00mm)
Prąd znamionowy - równoległy
85 A