AHA47436A-100L
Numer produktu DigiKey
3013-AHA47436A-100LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AHA47436A-100L
Opis
TLVR 100nH 116A 0.125mOhm DCR
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ekranowany 2 Układ cewek indukcyjnych Indukcyjność - połączenie szeregowe 100 nH Indukcyjność - połączenie równolegle Maks. 0,125mOhm Rezystancja dla prądu stałego (DCR) - układ równoległy 116 A Niestandardowe
Kategoria
Prąd nasycenia - układ równoległy
116 A
Producent
ITG Electronics, Inc.
Rezystancja stałoprądowa (DCR) - układ równoległy
Maks. 0,125mOhm
Seria
Ekranowanie
Ekranowany
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 130°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba cewek
2
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność - połączenie równolegle
100 nH
Rozmiar / wymiar
0,472" x 0,236" (12,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±15%
Wysokość
0,433" (11,00mm)
Prąd znamionowy - równoległy
116 A