IS66WVS4M8ALL-104NLI
Numer produktu DigiKey
706-IS66WVS4M8ALL-104NLI-ND
Producent
Numer produktu producenta
IS66WVS4M8ALL-104NLI
Opis
IC PSRAM 32MBIT SPI QPI 8SOIC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PSRAM (Pseudo SRAM) Pamięci IC 32Mbit SPI, QPI 104 MHz 7 ns 8-SOIC
Kategoria
Interfejs pamięci
SPI, QPI
Prod.
Częstotliwość zegara
104 MHz
Opakowanie
Taca
Czas dostępu
7 ns
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
1,65V - 1,95V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)