IS66WVQ8M4DBLL-133BLI
Numer produktu DigiKey
706-IS66WVQ8M4DBLL-133BLI-ND
Producent
Numer produktu producenta
IS66WVQ8M4DBLL-133BLI
Opis
IC PSRAM 32MBIT SPI/QUAD 24TFBGA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PSRAM (Pseudo SRAM) Pamięci IC 32Mbit SPI - poczwórne we/wy 133 MHz 24-TFBGA (6x8)
Kategoria
Interfejs pamięci
SPI - poczwórne we/wy
Prod.
Częstotliwość zegara
133 MHz
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
45ns
Napięcie - zasilania
2,7V - 3,6V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)