IS66WVO32M8DALL-200BLI
Numer produktu DigiKey
706-IS66WVO32M8DALL-200BLI-ND
Producent
Numer produktu producenta
IS66WVO32M8DALL-200BLI
Szczegółowy opis
PSRAM (Pseudo SRAM) Pamięci IC 256Mbit SPI - wejście-wyjście ósemkowe 200 MHz 24-TFBGA (6x8)
Kategoria
Interfejs pamięci
SPI - wejście-wyjście ósemkowe
Prod.
Częstotliwość zegara
200 MHz
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
40ns
Napięcie - zasilania
1,7V - 1,95V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)