IS66WVH8M8FBLL-166B1LI
Numer produktu DigiKey
706-IS66WVH8M8FBLL-166B1LI-ND
Producent
Numer produktu producenta
IS66WVH8M8FBLL-166B1LI
Opis
64MB, HYPERRAM, 8MBX8, 3.0V, 166
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PSRAM (Pseudo SRAM) Pamięci IC 64Mbit HyperBus 166 MHz 36 ns 24-TFBGA (6x8)
Kategoria
Interfejs pamięci
HyperBus
Prod.
Częstotliwość zegara
166 MHz
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
36ns
Status części
Aktywny
Czas dostępu
36 ns
Typ pamięci
Ulotna
Napięcie - zasilania
2,7V - 3,6V
Format pamięci
Temperatura robocza
-40°C - 80°C (TA)