IS66WVH8M8ALL-166B1LI
Numer produktu DigiKey
706-1465-ND
Producent
Numer produktu producenta
IS66WVH8M8ALL-166B1LI
Opis
IC PSRAM 64MBIT PAR 24TFBGA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PSRAM (Pseudo SRAM) Pamięci IC 64Mbit Równoległe 166 MHz 36 ns 24-TFBGA (6x8)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IS66WVH8M8ALL-166B1LI Modele
Kategoria
Interfejs pamięci
Równoległe
Prod.
Częstotliwość zegara
166 MHz
Opakowanie
Taca
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
36ns
Status części
Aktywny
Czas dostępu
36 ns
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Napięcie - zasilania
1,7V - 1,95V
Typ pamięci
Ulotna
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)