IS61LPS25636A-200B3I-TR jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
SRAM - synchroniczny, SDR Pamięci IC 9Mbit Równoległe 200 MHz 3.1 ns 165-TFBGA (13x15)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IS61LPS25636A-200B3I-TR
Numer produktu DigiKey
IS61LPS25636A-200B3I-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
IS61LPS25636A-200B3I-TR
Opis
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165TFBGA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Interfejs pamięci
Równoległe
Prod.
Częstotliwość zegara
200 MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Czas dostępu
3.1 ns
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)