VMK-R050-1.0-U
Numer produktu DigiKey
4423-VMK-R050-1.0-UTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4423-VMK-R050-1.0-UCT-ND - Taśma cięta (CT)
4423-VMK-R050-1.0-UDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VMK-R050-1.0-U
Opis
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.05,
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 mOhms ±1% 1,5W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
20ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,060" (3,05mm x 1,52mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)