FXA350028A
Numer produktu DigiKey
EPS456-ND
Producent
Numer produktu producenta
FXA350028A
Opis
AC/DC CONVERTER 28V 250W
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 28V 85 - 264V~ Wejście
Sprawność
0.89
Temperatura robocza
0°C - 70°C (z odciążaniem)
Rozmiar / wymiar
8,00" x 5,00" x 1,50" (203,2mm x 127,0mm x 38,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
28V
Prąd - wyjściowy 1
9 A