FXA350024A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Cincon Electronics Co. LTD
W magazynie: 0
Arkusz danych
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FXA350024A
Numer produktu DigiKey
EPS455-ND
Producent
Numer produktu producenta
FXA350024A
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 250W
Szczegółowy opis
Sprawność
0.88
Temperatura robocza
0°C - 70°C (z odciążaniem)
Rozmiar / wymiar
8,00" x 5,00" x 1,50" (203,2mm x 127,0mm x 38,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Prąd - wyjściowy 1
10.5 A