FXA350015A
Numer produktu DigiKey
EPS454-ND
Producent
Numer produktu producenta
FXA350015A
Opis
AC/DC CONVERTER 15V 250W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 15V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
0.88
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
0°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Korekcja współczynnika mocy (PFC), zdalny pomiar, wyjście czuwania, wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
8,00" x 5,00" x 1,50" (203,2mm x 127,0mm x 38,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cTUVus
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
16.5 A