FWE030012A-10A
Numer produktu DigiKey
EPS578-ND
Producent
Numer produktu producenta
FWE030012A-10A
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 30 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
300mW (maks.)
Producent
Inventus Power
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 60°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
48" (1,22m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C6
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,53" x 1,92" x 0,99" (89,6mm x 48,8mm x 25,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus, GS, TUV
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,5A
Waga
0.353lb (160.12g)
Moc (W)
30 W