FWA150015A-12B
Numer produktu DigiKey
EPS450-ND
Producent
Numer produktu producenta
FWA150015A-12B
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 150W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15V 150 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód Wejście
Kategoria
Moc (W)
150 W
Zużycie energii bez obciążenia
500mW (maks.)
Temperatura robocza
0°C - 60°C
Długość sznura
48" (1,22m)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
7,56" x 2,45" x 1,52" (192,0mm x 62,2mm x 38,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
15V
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A