FWA150012A-12B
Numer produktu DigiKey
EPS449-ND
Producent
Numer produktu producenta
FWA150012A-12B
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 150W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 150 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód Wejście
Kategoria
Moc (W)
150 W
Producent
Inventus Power
Zużycie energii bez obciążenia
500mW (maks.)
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
Poziom V
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
0°C - 60°C
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Złącze wyjściowe
DIN, 8-wtykowe
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
48" (1,22m)
Typ wejścia
Przewód
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
7,56" x 2,45" x 1,52" (192,0mm x 62,2mm x 38,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cTUVus
Prąd - wyjściowy (maks.)
12,5A