24V-MB240-3000K-39FT
Numer produktu DigiKey
1647-24V-MB240-3000K-39FTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1647-24V-MB240-3000K-39FTCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
24V-MB240-3000K-39FT
Opis
LED MOD WM WHT 3000K 1=2" STRIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Kategoria
Konfiguracja
Liniowa listwa oświetleniowa, elastyczna
Producent
Inspired LED, LLC
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
24V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
94
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
12000,0mm x 8,00mm (dł. x szer.) (dł. segmentu 50,80mm)
Typ
Moduł LED
Wysokość
1,52mm