12V-UB-BLU-12M
12V-UB-BLU-12M
Numer produktu DigiKey
1647-12V-UB-BLU-12MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1647-12V-UB-BLU-12MCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
12V-UB-BLU-12M
Opis
LED ENG BLU 465NM 1=1.06" STRIP
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED COB zespoły moduły Silnik LED - Niebieskie Liniowa listwa oświetleniowa, elastyczna
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
12V
Rozmiar / wymiar
12000,0mm x 8,00mm (dł. x szer.) (dł. segmentu 26,92mm)
Wysokość
1,50mm