12V-NB-GRN-12M
12V-NB-GRN-12M
Numer produktu DigiKey
1647-12V-NB-GRN-12MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1647-12V-NB-GRN-12MCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
12V-NB-GRN-12M
Opis
LED ENG GRN 565NM 1=3.82" STRIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED COB zespoły moduły Silnik LED - Zielone Liniowa listwa oświetleniowa, elastyczna
Kategoria
Konfiguracja
Liniowa listwa oświetleniowa, elastyczna
Producent
Inspired LED, LLC
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
12V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Kąt widzenia
120°
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
12000,0mm x 8,00mm (dł. x szer.) (dł. segmentu 97,03mm)
Typ
Silnik LED
Wysokość
1,50mm