EGA10402V12AMDG
Numer produktu DigiKey
3526-EGA10402V12AMDGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
3526-EGA10402V12AMDGCT-ND - Taśma cięta (CT)
3526-EGA10402V12AMDGDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EGA10402V12AMDG
Opis
TVS DIODE 12VWM 30VC 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30V (typ.) Zacisk Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy 0402
Kategoria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Prod.
Zastosowania
DVI, HDMI, Telecom, USB
Seria
Pojemność przy częstotliwości
0,2pF przy 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C (TA)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q200
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V (maks.)
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
30V (typ.)