INND-TS56WCB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
QT Brightek (QTB)
W magazynie: 1 003
Arkusz danych
Wyświetlacze - LED, alfanumeryczne Białe 7-segmentowy 1 Znak Wspólna katoda 3,2V 20mA 0,748" x 0,496" x 0,315" (19,00mm x 12,60mm x 8,00mm) (wys. x szer. x gł.) 10-DIP (0,600", 15,24mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
INND-TS56WCB
Numer produktu DigiKey
INND-TS56WCB-ND
Producent
Numer produktu producenta
INND-TS56WCB
Opis
DISPLAY 7SEG 0.56" SGL WHT 10DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
INND-TS56WCB Modele
Kategoria
Wtyk wspólny
Wspólna katoda
Producent
Inolux
Kolor
Białe
Seria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
3,2V
Opakowanie
Rurka
Prąd - próby
20mA
Status części
Aktywny
Milikandele znamionowe
130mcd
Liczba znaków
1
Straty mocy (maks.)
114mW
Rozmiar / wymiar
0,748" x 0,496" x 0,315" (19,00mm x 12,60mm x 8,00mm) (wys. x szer. x gł.)
Obudowa / skrzynia
10-DIP (0,600", 15,24mm)
Rozmiar cyfry/znaku
0,56" (14,22mm)