IN-P36BTEUW.50
Numer produktu DigiKey
1830-IN-P36BTEUW.50TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1830-IN-P36BTEUW.50CT-ND - Taśma cięta (CT)
1830-IN-P36BTEUW.50DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IN-P36BTEUW.50
Opis
LED WHITE DIFFUSED 4PLCC SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe Wskaźniki LED - dyskretne 3V 4-SMD, J-Lead
Kategoria
Prąd - próby
30mA
Prod.
Kąt widzenia
60°
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
4-SMD, J-Lead
Kolor
Obudowa dostawcy urządzenia
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Rozmiar / wymiar
3.60mm L x 3.10mm B
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
3,30mm
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
3V