IN-P32TRRRGB
Numer produktu DigiKey
1830-IN-P32TRRRGBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1830-IN-P32TRRRGBCT-ND - Taśma cięta (CT)
1830-IN-P32TRRRGBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IN-P32TRRRGB
Opis
LED RGB CLEAR SMD BOTTOM ENT
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) 624nm czerwone, 525nm zielone, 470nm niebieskie Wskaźniki LED - dyskretne 2V czerwone, 3,2V zielone, 3,2V niebieskie 4-SMD, odprowadzenia płaskie
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2V czerwone, 3,2V zielone, 3,2V niebieskie
Prod.
Prąd - próby
20mA czerwone, 20mA zielone, 20mA niebieskie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kąt widzenia
120°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Kolor
Długość fali - dominująca
Konfiguracja
Wspólna anoda
Długość fali - szczytowa
632nm czerwone, 520nm zielone, 468nm niebieskie
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Obudowa / skrzynia
4-SMD, odprowadzenia płaskie
Milikandele znamionowe
Rozmiar / wymiar
3,25mm x 2,80mm (dł. x szer.)
Styl soczewki
Okrągłe z płaską górną częścią
Wysokość (maks.)
2,05mm
Rozmiar soczewki
Śr. 2,40mm