XMC7100D-F176K4160AA
Numer produktu DigiKey
448-XMC7100D-F176K4160AA-ND
Producent
Numer produktu producenta
XMC7100D-F176K4160AA
Opis
IC MCU 32BT 4.063MB FLSH 176QFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M0+, ARM® Cortex®-M7 XMC7000 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe, 2 rdzenie 100MHz, 250MHz 4,063MB (4,063M x 8) FLASH 176-TEQFP (24x24)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
XMC7100D-F176K4160AA Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
256K x 8
Opakowanie
Taca
Rozmiar RAM
768K x 8
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,7V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 64x12b SAR
Procesor rdzenia
ARM® Cortex®-M0+, ARM® Cortex®-M7
Typ oscylatora
Zewnętrzny, wewnętrzny
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe, 2 rdzenie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Prędkość
100MHz, 250MHz