XMC4800F144F1536AAXQMA1
Numer produktu DigiKey
448-XMC4800F144F1536AAXQMA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
XMC4800F144F1536AAXQMA1
Opis
IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 144LQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M4 XMC4000 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 144MHz 1,5MB (1,5M x 8) FLASH PG-LQFP-144-24
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
XMC4800F144F1536AAXQMA1 Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
276K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
3,13V - 3,63V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 32x12b; D/A 2x12b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Zewnętrzny
Procesor rdzenia
ARM® Cortex®-M4
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
144MHz