XMC4700F144K2048AAXQMA1
Numer produktu DigiKey
XMC4700F144K2048AAXQMA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
XMC4700F144K2048AAXQMA1
Opis
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144LQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M4 XMC4000 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 144MHz 2MB (2M x 8) FLASH PG-LQFP-144-24
Modele EDA/CAD
XMC4700F144K2048AAXQMA1 Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
352K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
3,13V - 3,63V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 32x12b; D/A 2x12b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Zewnętrzny
Procesor rdzenia
ARM® Cortex®-M4
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
144MHz