XMC1404Q048X0128AAXUMA1
Numer produktu DigiKey
448-XMC1404Q048X0128AAXUMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-XMC1404Q048X0128AAXUMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-XMC1404Q048X0128AAXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XMC1404Q048X0128AAXUMA1
Opis
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48VQFN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M0 XMC1000 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 48MHz 128KB (128K x 8) FLASH PG-VQFN-48-73
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
XMC1404Q048X0128AAXUMA1 Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
16K x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Status części
Nieaktualne
Przetworniki danych
A/D 12x12b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
ARM® Cortex®-M0
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
48MHz