TLI4971A075T5E0001XUMA1
Numer produktu DigiKey
448-TLI4971A075T5E0001XUMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-TLI4971A075T5E0001XUMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-TLI4971A075T5E0001XUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TLI4971A075T5E0001XUMA1
Opis
CURRENT SEN HE/OL 75A PG-TISON
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 75A 1 kanały Zjawisko Halla, otwarta pętla Jednokierunkowa 8-PowerTDFN
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TLI4971A075T5E0001XUMA1 Modele
Kategoria
Dokładność
±3,45%
Prod.
Napięcie - zasilania
3,1V - 3,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Czas odpowiedzi
250ns
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
25mA
Do pomiaru
~/=
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ czujnika
Klasa
Motoryzacja
Prąd - pomiar
Kwalifikacja
AEC-Q100
Liczba kanałów
1
Polaryzacja
Jednokierunkowa
Wyjście
Radiometryczne, napięcie
Typ mocowania
Czułość
16mV/A
Obudowa / skrzynia
8-PowerTDFN
Częstotliwość
Prąd stały - 240kHz
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TISON-8-1
Liniowość
±2,25%