TLI4971A050T5E0001XUMA1
Numer produktu DigiKey
448-TLI4971A050T5E0001XUMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-TLI4971A050T5E0001XUMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-TLI4971A050T5E0001XUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TLI4971A050T5E0001XUMA1
Opis
CURRENT SENSOR HE/OL 50A
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 50A 1 kanały Zjawisko Halla, otwarta pętla Jednokierunkowa 8-PowerTDFN
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TLI4971A050T5E0001XUMA1 Modele
Kategoria
Liniowość
±2,25%
Prod.
Dokładność
±3,45%
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania
3,1V - 3,5V
Status części
Aktywny
Czas odpowiedzi
250ns
Do pomiaru
~/=
Prąd - zasilania (maks.)
25mA
Typ czujnika
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd - pomiar
Klasa
Motoryzacja
Liczba kanałów
1
Kwalifikacja
AEC-Q100
Wyjście
Radiometryczne, napięcie
Polaryzacja
Jednokierunkowa
Czułość
24mV/A
Typ mocowania
Częstotliwość
Prąd stały - 240kHz