TLE4971A050N5UE0001XUMA1
Numer produktu DigiKey
448-TLE4971A050N5UE0001XUMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-TLE4971A050N5UE0001XUMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-TLE4971A050N5UE0001XUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TLE4971A050N5UE0001XUMA1
Opis
SPEED & CURRENT SENSORS PG-TISON
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 50A 1 kanały Czujnik prądu Dwukierunkowe 8-PowerTDFN
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TLE4971A050N5UE0001XUMA1 Modele
Kategoria
Wyjście
Radiometryczne, napięcie
Prod.
Częstotliwość
210kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania
3,1V - 3,5V
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
25mA
Do pomiaru
~/=
Temperatura robocza
-40°C - 125°C