TC299TX128F300SBBKXUMA1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Infineon Technologies
W magazynie: 401
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Infineon Technologies
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
W magazynie: 500
TriCore™ AURIX™ Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe, 3 rdzenie 300MHz 8MB (8M x 8) FLASH PG-LFBGA-516-5
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TC299TX128F300SBBKXUMA1
Numer produktu DigiKey
448-TC299TX128F300SBBKXUMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TC299TX128F300SBBKXUMA1
Opis
IC MCU 32BIT 8MB FLASH 516LFBGA
Standardowy czas realizacji przez producenta
42 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
384K x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar RAM
728K x 8
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
3,3V, 5V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 84x12b, 10 x Sigma-Delta
Procesor rdzenia
TriCore™
Typ oscylatora
Zewnętrzny
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe, 3 rdzenie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Prędkość
300MHz