S27KL0643GABHI023
Numer produktu DigiKey
448-S27KL0643GABHI023TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S27KL0643GABHI023
Opis
IC PSRAM 64MBIT SPI/OCTAL 24FBGA
Standardowy czas realizacji przez producenta
48 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PSRAM (Pseudo SRAM) Pamięci IC 64Mbit SPI - wejście-wyjście ósemkowe 200 MHz 35 ns 24-FBGA (6x8)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
S27KL0643GABHI023 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Interfejs pamięci
SPI - wejście-wyjście ósemkowe
Prod.
Częstotliwość zegara
200 MHz
Seria
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
35ns
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Czas dostępu
35 ns
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
2,7V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ pamięci
Ulotna
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Format pamięci
Obudowa / skrzynia
Technologia
PSRAM (Pseudo SRAM)
Obudowa dostawcy urządzenia
24-FBGA (6x8)
Rozmiar pamięci
Bazowy numer produktu
Organizacja pamięci
8M x 8
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 15 000 wyświetl teraz
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
15 000W magazynie