S27KL0642DPBHI023
Numer produktu DigiKey
448-S27KL0642DPBHI023TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-S27KL0642DPBHI023CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-S27KL0642DPBHI023DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
S27KL0642DPBHI023
Opis
IC PSRAM 64MBIT HYPERBUS 24FBGA
Standardowy czas realizacji przez producenta
48 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PSRAM (Pseudo SRAM) Pamięci IC 64Mbit HyperBus 166 MHz 36 ns 24-FBGA (6x8)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
S27KL0642DPBHI023 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Interfejs pamięci
HyperBus
Prod.
Częstotliwość zegara
166 MHz
Seria
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
36ns
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Czas dostępu
36 ns
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
2,7V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)