IR2011SPBF
Numer produktu DigiKey
IR2011SPBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
IR2011SPBF
Opis
IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Strona wysoka, strona niska sterowniki bramek IC Odwracający 8-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IR2011SPBF Modele
Kategoria
Napięcie logiczne - VIL, VIH
0,7V, 2,2V
Producent
Infineon Technologies
Prąd - szczytowy wyjściowy (źródło, wpływ)
1A, 1A
Opakowanie
Rurka
Typ wejścia
Odwracający
Status części
Aktywny
Napięcie strony wysokiej - maks. (bootstrap)
200 V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Czas narastania / opadania (typ.)
35ns, 20ns
Konfiguracja sterowana
Strona wysoka, strona niska
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Typ kanału
Niezależne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba sterowników
2
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Typ bramki
MOSFET (kanał N)
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Napięcie - zasilania
10V - 20V