IQEH68NE2LM7UCGATMA1
Numer produktu DigiKey
448-IQEH68NE2LM7UCGATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-IQEH68NE2LM7UCGATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-IQEH68NE2LM7UCGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IQEH68NE2LM7UCGATMA1
Opis
TRENCH <= 40V
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 25 V 47A (Ta), 338A (Tc) 2,5W (Ta), 130W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TTFN-9-3
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
0,68mOhm przy 20A, 10V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
2V przy 369µA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
48 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±16V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
5200 pF @ 12 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
2,5W (Ta), 130W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
25 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TTFN-9-3
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V