IPTC014N10NM5ATMA1
Numer produktu DigiKey
448-IPTC014N10NM5ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-IPTC014N10NM5ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-IPTC014N10NM5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPTC014N10NM5ATMA1
Opis
OPTIMOS 5 POWER MOSFET
Standardowy czas realizacji przez producenta
48 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 37A (Ta), 365A (Tc) 3,8W (Ta), 375W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-HDSOP-16-2
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IPTC014N10NM5ATMA1 Modele
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,4mOhm przy 150A, 10V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,8V przy 280µA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
211 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
16000 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
3,8W (Ta), 375W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-HDSOP-16-2
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V