IPT60T022S7XTMA1
Numer produktu DigiKey
448-IPT60T022S7XTMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-IPT60T022S7XTMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-IPT60T022S7XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPT60T022S7XTMA1
Opis
HIGH POWER_NEW
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 600 V 23A (Tj) 390W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-HSOF-8-2
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IPT60T022S7XTMA1 Modele
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
22mOhm przy 23A, 12V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 1,43mA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
150 nC @ 12 V
Vgs (maks.)
±20V
5640 pF @ 300 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
390W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-HSOF-8-2
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
12V