IPT034N15NM6ATMA1
Numer produktu DigiKey
448-IPT034N15NM6ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-IPT034N15NM6ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-IPT034N15NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPT034N15NM6ATMA1
Opis
TRENCH >=100V
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 150 V 22A (Ta), 194A (Tc) 3,8W (Ta), 294W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-HSOF-8-1
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IPT034N15NM6ATMA1 Modele
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
3,2mOhm przy 84A, 15V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 179µA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
86 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
6400 pF @ 75 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
3,8W (Ta), 294W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
150 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-HSOF-8-1
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
8V, 15V