IPP60R190P6XKSA1
Numer produktu DigiKey
448-IPP60R190P6XKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IPP60R190P6XKSA1
Opis
MOSFET N-CH 600V 20.2A TO220-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 600 V 20,2A (Tc) 151W (Tc) Otwór przelotowy PG-TO220-3
Modele EDA/CAD
IPP60R190P6XKSA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 630µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
37 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
1750 pF @ 100 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
151W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO220-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
190mOhm przy 7,6A, 10V