IPP029N15NM6AKSA1
Numer produktu DigiKey
448-IPP029N15NM6AKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IPP029N15NM6AKSA1
Opis
TRENCH >=100V
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 150 V 24A (Ta), 197A (Tc) 3,8W (Ta), 395W (Tc) Otwór przelotowy PG-TO220-3-1
Modele EDA/CAD
IPP029N15NM6AKSA1 Modele
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
2,8mOhm przy 100A, 15V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 276µA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
137 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
9900 pF @ 75 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
3,8W (Ta), 395W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
150 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO220-3-1
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
8V, 15V