IPP023N10N5AKSA1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Infineon Technologies
W magazynie: 264
Arkusz danych
Kanał N 100 V 120A (Tc) 375W (Tc) Otwór przelotowy PG-TO220-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IPP023N10N5AKSA1
Numer produktu DigiKey
448-IPP023N10N5AKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IPP023N10N5AKSA1
Opis
MOSFET N-CH 100V 120A TO220-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
48 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IPP023N10N5AKSA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,8V przy 270µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
210 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
15600 pF @ 50 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
375W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO220-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
2,3mOhm przy 100A, 10V