IPN80R900P7ATMA1 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Infineon Technologies
W magazynie: 363
Arkusz danych
Kanał N 800 V 6A (Tc) 7W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-SOT223
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Infineon Small Signal P-Channel and N-Channel MOSFETs PIO | DigiKey
IPN80R900P7ATMA1
Numer produktu DigiKey
IPN80R900P7ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
IPN80R900P7ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
IPN80R900P7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPN80R900P7ATMA1
Opis
MOSFET N-CHANNEL 800V 6A SOT223
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IPN80R900P7ATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,5V przy 110µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
15 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
350 pF @ 500 V
Status części
Nieaktualne
Straty mocy (maks.)
7W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
800 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-SOT223
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
900mOhm przy 2,2A, 10V