IPL60R360P6SATMA1
Numer produktu DigiKey
IPL60R360P6SATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
IPL60R360P6SATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
IPL60R360P6SATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPL60R360P6SATMA1
Opis
MOSFET N-CH 600V 11.3A 8THINPAK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 600 V 11,3A (Tc) 1,3A (Tc) Montaż powierzchniowy 8-ThinPak (5x6)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IPL60R360P6SATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 370µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
22 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1010 pF @ 100 V
Status części
Ostatnio kupiono
Straty mocy (maks.)
1,3A (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-ThinPak (5x6)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
360mOhm przy 4,5A, 10V